Під час сесії Сергій Попович тричі порушив питання оснащення теплолічильниками та попросив уточнити, скільки ще будинків їх не мають і коли вони будуть встановлені.

Директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий запевнив, що будинки, на які подає тепло комунальне підприємство, до кінця вересня будуть на 100% оснащені теплолічильниками.

Начальник виробничого відділу «Криворізької теплоцентралі» уточнив, що забезпечили лічильниками 102 будинки з 614. З приводу решти ведеться робота з населенням стосовно їх встановлення: «Проводиться протокольне рішення щодо погодження населенням НАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ зі встановлення лічильників або непогодження. Якщо вони не згодні з нашими пропозиціями зі встановлення лічильників, їм дається термін для того, щоб за свої кошти встановили на своїх умовах ці лічильники».

Сергій Попович спробував дізнатися про умови, на які населення може не погодитися. Але тут втрутився мер міста, відповівши замість представника теплоцентралі, що підприємство встановлює лічильники згідно із законом про комерційний облік.

Конкретної відповіді про умови мешканці міста не почули.