Ще на початку березня ЗАВЧАСНО Сергій Попович надіслав звернення з вимогою провести круглий стіл для підприємців задля роз’яснення нововведень та правил розташування зовнішньої реклами. Про це ми повідомляли раніше.

Пройшло два місяці. Жодних зрушень. У результаті до Сергія посипались звернення підприємців: «Що робити? Виконком вимагає дозволи на вказівники чи штендери, бо буде штраф. Ви знаєте, що це, де і як? Які правила?» Депутата надзвичайно обурює, що людям нічого не пояснили, зате вимагають!

Хоча чого обурюватись? Це ж нормальна практика в нашому місті. Заздалегідь проінформувати людей, щоб упередити непорозуміння, штрафи, зайві клопоти — дзуськи! А от згадати, приміром, про снігоприбиральну техніку, коли містяни по самі вуха в сніговій багнюці, або ж організувати круглий стіл, коли в людей уже квадратні очі — то це по-нашому.

До речі, про той самий круглий стіл. Після посту в соцмережах про ситуацію, що склалася, після чергових спроб депутата достукатися до представників виконкому, на ім’я Сергія Поповича невдовзі надійшла відповідь, оптимізму від якої не побільшало. Згідно із документом (на фото) десь у грудні 2018 року станеться диво і відбудуться громадські слухання проекту «Про розміщення реклами у місті» — тобто питання, що потребує негайного вирішення, зсунеться з місця десь за півроку. А тим часом лише за минулий тиждень надійшли 10 звернень від підприємців.

«От вам і маємо діалог, уміння домовлятися та приклад взаємодії влади із громадою», — саркастично підсумовує Сергій Попович.