У вівторок, 7 листопада, у Кривому Розі відбулася конференція Дніпропетровської обласної партійної організації ПП Сила Людей.

Нещодавно після серйозних фахових дискусій З’їзд партії прийняв новий статут, який враховує всі недоліки попереднього і має забезпечити ще більше можливостей для послідовного розвитку партії, а також дієвіший захист від зловживань, рейдерства та саботажу. Після прийняття статуту всі керівні органи слід було переобрати наново, тож у партія зараз переживає потужний процес перезавантаження.

Нині в нашій області найбільш численною та дієвою є СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг, що бере на себе основну відповідальність з розвитку партії в краї. Але вже найближчим часом це має змінитися, адже за словами новообраного голови обласної організації – підприємця, що підтримує багато соціальних і культурних проектів, колишнього АТОвця Олександр Курепін – саме розбудова партії в інших районах області й має стати головним пріоритетом для його роботи вже найближчим часом.

Досить символічним у цьому контексті є обрання заступником голови Андрія Нестеренка  – відомого громадського діяча з Кам’янського, де нині зароджується потенційно дуже потужна партійна структура.

До обласної ради парторганізації, куди у майбутньому увійдуть також представники, делеговані кожною зареєстрованою місцевою парторганізацією, було обрано двох членів, які, на думку учасників конференції, принесуть серйозну користь на цих посадах. Це Дмитро Бельченко та Наталя Литвин, перед якими, разом з іншими колегами по раді, поставлено серйозні завдання: від завершення реєстраційних процесів обласної організації до розробки стратегії розвитку партії в області.

Також важливою частиною перезавантаження мають стати нові керівні органи партії на всеукраїнському рівні. Тут у нашій області все було передбачувано, адже Світлана СоваЄвген Каріс і Сергій Мокряков уже зарекомендували себе виразними лідерами, яких поважають і яким довіряють. Тож двох перших одноголосно було обрано ще на одну каденцію до Політради, а Сергій продовжить роботу в складі Центральної контрольно-ревізійної комісії.