Каріс Євген Олександрович

Каріс Євген Олександрович

  • 21.03.1978 р.
  • генеральний директор ТОВ «ВІКОНДА»
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Кривий Ріг – це місто, де я народився і де має хотіти жити мій син”

За освітою гірничий інженер, засновник і генеральний директор компанії «Віконда», трудоголік, сам постійно навчається та стимулює до навчання інших, багато подорожує світом, захоплюється риболовлею, катанням на лижах, водними видами спорту, щасливий у коханні, виховує сина.

Вільний від політики

Євген ніколи не брав участі в політичних проектах, але розуміє потреби міста в грамотних молодих і порядних керівниках. Упевнений, що його досвід та знання можуть бути суспільно корисні, а його відповідальність і почуття справедливості сприятимуть розбудові життєдіяльного громадянського суспільства. Мер, за визначенням Євгена, – звичайний менеджер проекту «Місто», і його господарство повинне добре працювати.

Бізнесмен нової формації

Побудував успішний бізнес, що завоював прихильність національного споживача та вийшов на європейський ринок. «Віконда» – одна з найбільш потужних і розгалужених віконних компаній країни. За підрахунками відділу маркетингу, за 11 років роботи тепло, затишок і комфорт у більш ніж 300 000 українських родин забезпечують саме вікна «Віконда». Кількість фірмових салонів ТМ «Віконда» перевищила 180. Компанія Євгена з виготовлення вікон дає роботу більш ніж 100 криворіжцям. На підприємстві діє грошова бонусна програма для тих, хто приїжджає на роботу велосипедом, що дає змогу за рік – півтора окупити витрати на двоколісний транспортний засіб. Компанія сприяє навчанню своїх робітників, постійно запроваджує інноваційні розробки й проекти.

Середній клас змінить місто на краще

Молодий бізнесмен, що зробив ставку на становлення в місті середнього класу. Хоче бачити енергійних, активних, розумних і відповідальних людей з різних сфер діяльності, що здатні змінювати, створювати, контролювати процеси реформування в місті. Вважає, що Кривий Ріг потребує чесних правил, які нададуть людям упевненості та безпеки. Дотримання містянами цих правил – запорука зростання рівня довіри в суспільстві. Довіра громадян одне до одного – це основа руху вперед.

Від волонтерських проектів до управління містом

Більше року активно займається громадською роботою. Член Ради Об’єднання Відповідальних Громадян. Працював у проекті «Квітка пам’яті», постійно допомагає з транспортом для всіх проектів Об’єднання, разом зі Світланою Совою придбав рації для танкістів 17-ї бригади, а ще відповідальний за проект «Спитай владу!» Відчуває задоволення, коли бачить результати своїх зусиль. Переконаний, що волонтерська робота сприяє розвитку суспільного руху, а отримання владних повноважень допомагатиме втіленню культурних, освітніх, екологічних, спортивних програм. Готовий працювати над тим, щоб місто розвивалось, бо Кривий Ріг – це такий колективний простір, за який ми всі несемо відповідальність.

Євген – оптиміст. Він упевнений, що війна обов’язково скінчиться і все буде добре!