Івочка Антон Миколайович

Івочка Антон Миколайович

  • 29.03.1985 р.
  • начальник відділу постачання, ТОВ «Автопромсервіс»
  • безпартійний
“Життя не питатиме, що ти читав, життя суворо спитає, що ти знаєш”

Вища освіта за фахом «Облік та аудит», отримав значний досвід роботи в приватному бізнесі – від бухгалтера, менеджера зі зв’язків з громадськістю до постачання, одружений, має сина, захоплюється мандрівками і футболом.

Навіщо йде в політику 30-річний успішний затребуваний менеджер у сфері малого бізнесу, який має прекрасну родину й чудового синочка? Відповідь дуже проста: Антон Івочка хоче бути причетним до створення в Кривому Розі таких правил життя, за яких і йому, і його дітям хотітиметься жити та працювати в рідному місті.

Антон не з чуток знає, як складно в нашому місті вести бізнес. Він не по книжках вивчив усю ганебну корупційну систему і наважився виступити проти неї. Звісно, об’єднавши зусилля з іншими достойними городянами, які йдуть у депутати Криворізької міської ради від партії «Сила Людей».

Як і для багатьох чоловіків, переломним для Антона став момент народження дитини. Саме тоді остаточно стало зрозумілим: футбол, мандрівки та інші захоплення разом із дитячими мріями – то вже перейдений етап. Попереду – скрупульозна і вдумлива робота на благо міста, щоб сину, коли виросте, не хотілося виїжджати.

Антон дотримується принципу бути чесним перед собою і вірить, що життя не питатиме, що ти читав, натомість суворо спитає, що ти знаєш.

У житті він любить ритм і чіткість, і якби вмів грати на якомусь музичному інструменті, то це був би барабан. Короткі влучні удари важливі в усьому, і найбільше в процесах, до яких наближається Антон, – в управлінні містом. Це важить не менше, ніж на безлюдному острові сірники і сіль – іскра надії на виживання.

Антон Івочка впевнений, що Кривий Ріг уже не виживатиме, а просто житиме. Передусім тому, що має величезний потенціал творчих особистостей. І за правильного використання він стане безцінним ресурсом, що створить місту імідж на рівні визнаних центрів культури України.