Щедрий серпень подарував Силі Людей Кривого Рогу трьох голів районних організацій і двох заступниць. Також були затверджені члени Рад організацій. Перезавантаження партії триває.

12 серпня головою Центрально-Міської районної організації партії одностайно було обрано освітянку, заступницю директора з навчально-виховної роботи школи №5, членкиню Ради Жіночих Ініціатив Ірину Касумян: «Через наш район буде червоною лінією проходити просвітницька робота — і дорослих, і підлітків, дітей — з екологічного виховання, з юридичних та житлово-комунальних питань. Одна з головних засад програми стосуватиметься освіти, адже, тільки виховуючи майбутнє покоління, ми зможемо в майбутньому розраховувати на ефективне управління в усіх галузях господарювання». Посаду заступниці обійматиме членкиня РЖІ, велоактивістка, одна із засновниць «рівних у кривому» Анна Атаманчук. Детальніше про напрямки роботи команди Ірини розповімо в нашому наступному пості.

Від 16 серпня партійну організацію в Покровському районі очолюватиме депутат райради, віднедавна також член Ради Жіночих Ініціатив Сергій Мариничев. Перебуваючи в декретній відпустці, на установчі збори Сергій прийшов з малою донечкою — саме вона надихає його працювати з більшою силою задля кращого майбутнього міста. Сергій ставить перед собою головними завданнями просвіту людей з екологічних питань і досягнення ефективної комунікації з громадою. Через соціальні мережі партієць максимально інформує про стан довкілля нашого міста, одним із перших він забив на сполох, дізнавшись, що на території заказника Балка Червона планується видобуток залізистих кварцитів. Активно співпрацює з коаліцією Досить труїти Кривий Ріг. Нині Сергій Мариничев координує розробку програми екологічної програми Сили Людей.

13 серпня головою Саксаганської райорганізації став музикант, активний учасник культурних заходів, чий голос ви можете почути в кращому записі гімну Кривого Рогу, депутат райради Олександр Балабан. Заступатиме його вчителька за освітою, співробітниця місцевого видавництва, чудовий спеціаліст з коректування та редагування текстів Ольга Литвин. Вітаємо наших однопартійців та приєднуємось до побажань Олександр Балабан, який упевнений: «Тільки разом, тільки своєю небайдужістю, участю прогресивних людей у районній, місцевій, обласній і всієї країни владі ми зможемо домогтися якісних змін. Тож закликаємо до наших лав енергійних, небайдужих та сильних людей. Разом — сила».