Ірина Голоднова, Леся Козлова, Тетяна Дацюк, Світлана Сова взяли участь у стратегічній сесії Ради Жіночих Ініціатив, яка проходила 4–5 червня в Києві за сприяння NDI.

«Ми дуже плідно попрацювали та сформували план дій розвитку РЖІ! Наші Лідерки – найкращі!» – задоволена результатами керівниця Ради Жіночих Ініціатив Сили Людей Ольга Неманежина.

Більше про подію розповіла Ірина Голоднова. Насамперед підвели підсумки двох років діяльності РЖІ. Зробили ґрунтовний SWOT-аналіз, визначили план подальшого розвитку РЖІ з деталізацією першочергових цілей на перспективу.

Готуючись до сесії, учасниці мали визначити гендерні проблеми в Україні та накреслити шляхи їх вирішення. Теми обирали самостійно. Проблему гендерної нерівності в освітній галузі розкрила Леся Козлова. Про жіноче обличчя безробіття та важливість наявності гнучкого графіку роботи для обох батьків розповіла Тетяна Дацюк. Світлана Сова підняла питання декретних відпусток і кредитів. Про нове в кодексі законів про працю, існуючі проблеми, з якими стикаються працівники, шляхи їх вирішення доповіла Ірина Голоднова.

Внесені пропозиції узагальнили та провели онлайн-голосування за обрані пріоритети в переліку проблемних питань.