Депутат Інгулецької райради Ирина Голоднова на прохання мешканців буд. 13 по вул. О.Станкова була присутня на виїзному засіданні суду щодо невиконання ухвали суду з відновлення газопостачання в багатостраждальному будинку, який «відсвяткував» уже свій 9 місяць життя без газу.

Рівно стільки його мешканці стоїчно виборюють свої права у ПАТ «Дніпропетровськгаз» (Широківська дільниця Нікопольського УЕГГ), яке свавільно відімкнуло 108 квартир (а це більше 300 людей, серед яких і онкохвора жінка!) від газопостачання через відмову встановити все той самий злозвісний загальнобудинковий лічильник, який не на жарт уподобав монополіст.

За словами народної обраниці,сьогодні відбулася чергова серія багатосерійного фільму жахів про потерпання мешканців 13 будинку, що на О.Станкова. Знаючи, як учасники судового процесу, про виїзне засідання, газівники швиденько підло вивісили брехливе оголошення про відновлення газопостачання згідно з ухвалою суду від 24.01.2017, мовляв, дивіться – ми ж не відмовляємося.

«Опинившись у безвиході, ошукані, виснажені, доведені до відчаю та зневірені мешканці оголосили голодування!»– із сумом і болем повідомила Ірина.