Ми вже згадували про зустріч Юрія Вілкула з інгульчанами, під час якої він, за словами Ірини Голоднової, безсоромно нівелював участь мешканців у вирішенні важливих питань, зокрема запуск на маршруті 302 низькопідлогових автобусів представив виключно як власну заслугу.

Завдяки відео, опублікованому на ютюб-каналі «Інгулець — ми небайдужі мешканці», удалося дізнатися про деталі справжнього поєдинку, який відбувся між Іриню та мером під час його зустрічі з інгульчанами.

В якості щита криворізький «хазяін» використовував пенсіонерів, якими вправно прикривався, не раз перебивав активістку. Тендітна, проте наполеглива депутатка кілька разів максимально толерантно притискала ваговика до канатів. Очільник міста традиційно ухилявся від відповідей на прямі запитання.

Ірина попросила від імені батьків розглянути питання зниження плати за проїзд для школярів. З відповіді мера усі дізнались, що школярі — це люди)). Трохи не збила з ніг Ю. Вілкула новина від Ірини Голоднової про те, що безкоштовно їздять школярі до 6 років, а не до 7.

На прохання Ірини Голоднової вплинути владими механізмами на забудовників мафів, що псують вигляд центру Інгульця, ГОЛОВНИЙ ПЕНСІОНЕР міста умив руки і порадив звертатися до суду, мовляв «это нормальная практика, когда один тебя потянет в суд, потом другой». Таке от відверте глузування з мешканців, від імені яких звернулася депутатка.

Упродовж 10 раундів, 10 поставлених меру питань, Ірина трималась гідно, була чесною і не заперечувала позитивного в роботі Ю. Вілкула, навіть дякувала, проте геть не збиралась дозволити останньому, сподіваємось в усіх сенсах, присвоїти чужі заслуги, зокрема громадськості. Зрештою вона демонстративно пішла із зали. Повернувшись спиною до вельми здивованого очільника, тим самим показала, як чинить від по відношенню до криворіжців та їхніх звернень.