До штабу Сили Людей звернулася Оксана Тищенко з проханням допомогти її паралізованій сусідці.

У 2018 році Олену Буздиган інсульт прикував до ліжка. Чоловік її покинув. Є старша донька, якій нещодавно виповнилося 18. Але вона живе окремо від матері. Доглядати за жінкою фактично нікому. Ці обов’язки частково взяла на себе сусідка, у якої двоє своїх дітей. Якби не вона, то не відомо, що було б з Оленою.


Ірина Голоднова, дізнавшись про ситуацію, одразу звернулася до управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької райради. З’ясувалося, що сорокадворічна Олена Буздиган перебуває в них на контролі. Та забезпечити постійний догляд вони не можуть, адже в жінки офіційно є чоловік, а також вісімнадцятирічна донька. Від переїзду до будинку-інтернату Олена відмовилася.

Про складні життєві обставини, у які потрапила Олена, Ірина Голоднова розповіла у фейсбуці. Депутатка звернулася до інгульчан із проханням допомогти елементарними речами хворій, поки питання не вирішиться. Одразу відгукнулася ГС «Спільна мета», яка взяла на себе організацію та доставку благодійної допомоги. На картку Олені перерахували 1,5 тисячі грн. Ширшого розголосу проблема набула після того, як вийшов сюжет на СТБ.

У результаті жінку прикріпили до Територіального центру, тепер вона буде отримувати гарячий обід щодня та низку соціальних послуг, які зможе розширити в разі потреби. Жінці сприятимуть в отриманні медичної допомоги та взаємодії з іншими службами.

«Я дуже вдячна всім, хто відгукнувся на моє прохання про допомогу, приносив їжу, засоби гігієни, перераховував кошти, поширював інформацію. Величезний уклін Оксані Тищенко, яка не залишала в біді свою сусідку, незважаючи не те, що сама має дитину з інвалідністю. Дякую виконкому за вжиті заходи. Спільними зусиллями ми допомогли людині!»