Сьогодні буде непростий пост. Пост про політику як бізнес на необізнаності та байдужості людей. Це пост, в першу чергу, написаний для того, щоб ви зрозуміли, наскільки дешево купують голоса людей похилого віку (як правило). Можливо, серед них є ваші бабусі та дідусі (про яких ми вже писали ось тут http://vk.cc/4eQ3zm).

Так ось.

Перед кожною виборчою кампанією політологи прораховують вартість 1 чесного голосу на виборах

По суті, це сума, яку потрібно витратити, щоб “достукатись” до 1 потенційного виборця, що все-таки проголосує. А враховуючи, що виборці в Україні дуже пасивні (на майбутнє своє більшість звикла просто чхати і іноді лайкати патріотичні пости у фейсбуці, а ще частіше просто дивитись тв та моментами підкрикувати “От Ляшко – молодець, так їх!”), вартість чесного голосу ніколи не буває низькою.

Потрібно ж якось інформувати населення, а ще щось робити (хоч перед виборами), обіцяти, платити за концерти зіркам і тд. Ціна чесного голосу також залежить від розміру міста, його щільності населення (одне діло 5 багатоповерхівок обійти, інше – 500 приватних будинків). Суми загалом не маленькі. Наприклад, цієї осені у Кривому Розі, згідно інсайдерської інформації, 1 чесний голос буде коштувати не менше 550 гривень!

Перемога на виборах “чесним” методом буде коштувати десь 50 000 000 гривень

Тобто якщо у кандидата до виборів зовсім не було ніяких ні заслуг, ні імені, нічого, то, умовно кажучі, перемога на виборах “чесним” методом (все місто засипане рекламою, ремонтуються якій шматки дороги, концерти на кожному кроці, агігаторів тьма) буде коштувати десь 50 000 000 гривень або 2 300 000 доларів. Це якщо населення особливо не думає, а реагує, у кого реклами більше, спікери відоміші, або просто “він хароший”! Спочатку здається, що сума фантастична, але це тільки на перший погляд) Враховуючи, які бюджети крутяться у Кривому Розі.

Ніхто не збирається купувати голоси навіть за 550 грн

Але коли реально людей оцінювали хоча б по номіналу? Кому потрібні ті бабусі-дідусі, яким реально забили голову “правдою із ТВ”? Ніколи їх ніхто за людей не вважав. За лохів – так, ніщій елєкторат – так, голодниє і глупиє – так! Ніхто не збирається купувати голоси навіть за 550 грн)

“Гречка” як була, так і лишається в тренді

Перші криворізькі ластівки полетіли (джерело фото – http://vk.cc/4eQ1M5, хоча можливо і фотошоп, а пакет був виданий членам партії, а не бабусі) . Зараз не будемо загострювати вашу увагу, які саме політсили оптово забили склади гречкою, горілкою та олією (це не так важливо, це лише приклад набору). Більше того, жодних переконливих доказів про використання подібних технологій саме цією партією ми не бачили. Але справа не в конкретній партії, а в тому, що “гречка” як була, так і лишається в тренді. Зараз ми просто покажемо ціну, в яку оцінюють лояльність організатори подібних щедрот – 150 гривень. Всьо, таваріщі! Забирай ото пакунок, давай голос і чеши звідси! Щоб найближчі декілька років тебе не бачили і не чули!

🙂 А зважаючи, що все куплено великим оптом, там і 100 грн немає. Тим більше, що якийсь муніципальний тарифчик піднімуть після перемоги на виборах і ця інвестиційна гречка буде відбита за три дні.

Вчіться цінувати свою честь, друзі!

І честь своїх рідних та близьких. Та і просто честь знайомих вам людей похилого віку. Ви краще пригостіть людину, якщо маєте таку змогу, але спробуйте хоч на пальцях пояснити, що голосувати потрібно розумом, а не шлунком, як би голодно не було(.

А репост цього запису – це вже навіть не прохання. Це вже ви самі вирішуєте, хочете ви якось бути причетними до добрих справ, чи ні.

Отакі справи у нас із гречкою.

Оригінал тут:

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]