Членкиня Ради Жіночих Ініціатив Світлана Сова дала інтерв’ю в рамках Школи Жіночого Політичного Лідерства. Говорили про важливе разом із головою ГО «Жіночі ініціативи», керівницею Ради Жіночих Ініціатив ПП «Сила Людей» Ольгою Неманежиною.

На що живуть депутати, як співвідносяться бізнес і політика нині, як це має бути в ідеалі? Як зробити так, щоб чиновники не приховували своїх доходів, скільки часу займає депутатська робота? — «В ідеалі ми маємо відійти від того, щоб у політику йшли люди з бізнесу, зарплатня депутата має забезпечувати їм достойний рівень життя, але аж ніяк не “золоті батони”».

Світлана також пояснила, що мотивує нинішніх депутаток і депутатів займатись політикою безкоштовно: «Поки що депутати місцевих рад не отримують зарплатні. Працюємо без грошей. Мотивують люди, які тобі довіряють, яким я можу бути корисною. Інвестуємо свій час і знання у майбутнє».

Про що мріє Світлана-президент? — Парламентська країна, зміна виборчого законодавства, зокрема введення відкритих списків, новий податковий кодекс.