Сьогодні під час сесії міськради проекти рішень Андрія Немченка, які мали б упередити спроби Криворіжгазу порушувати закон, не було внесено до порядку денного.

Як завжди, це сталося з легкого ненатискання на кнопку «за» депутатів від Опоблоку, партій «ВО Батьківщина» та «За успішний Кривий Ріг». Своїми діями останні, за словами Андрія Немченка, укотре підтвердили, що стоять на захисті монополіста: «Опоблок, Батьківщина, колишні ляшківці відверто кришують ПАТ Криворіжгаз».

Нагадуємо, що в першому проекті рішень містилось звернення до НКРЕ КП покарати Криворіжгаз за порушення термінів встановлення індивідуальних лічильників, другий стосувався незаконних нарахувань за загальнобудинковими лічильниками та закликав припинити незаконне збагачення підприємства за рахунок криворіжців.

Яким чином збагачується монополіст і хто потурає відвертому здирництву криворізького споживча, Андрій Немченко пояснює: «Кабінет Міністрів України встановив розмір споживання газу — 5,1 м³». Усе, що зараз вам нараховується понад за умови відсутності індивідуального лічильника, йде до кишені власників Криворіжгазу. Я звертаюсь до тих, хто голосував за ці партії, їхніх депутатів та мера. Вас обдирає Криворіжгаз через них!!!»

На підтвердження своїх слів депутат опублікував у соцмережах поіменний список тих, хто не допустив важливі проекти.