Горьовий Едуард Георгійович

Горьовий Едуард Георгійович

  • 22.10.1974 р.
  • заступник директора з економіки ТОВ «Укрбурвибух»
  • безпартійний
“Якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам”

Едуард став економістом, закінчивши Київський державний економічний університет. Працював за спеціальністю на Північному ГЗК, а пізніше на Криворізькому ГЗКОР начальником планово-економічного відділу та заступником генерального директора з економіки.

2003 року, коли повірив обіцянкам регіоналів, вступив до цієї партії, де запроваджував власні ідеї та проекти. Але зіткнувся з байдужістю, з тим, що крім розподілу чужих, зокрема бюджетних, грошей, ніхто нічого не збирається робити. Тоді прийшло розчарування. Досить перебувши у цьому корупційному середовищі, кілька років тому свідомо вийшов із лав партії регіонів.

Небайдужа Едуарду доля наймасштабнішого довгобуду в Україні – Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, що в Долинській. Серце рветься від того, що велет розкрадають і розтягують на частини. Він був співавтором законопроекту «Про особливості приватизації Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд», а зараз повертається до ідеї, яка в ньому викладена, – продаж комбінату за умовну 1 гривню під чіткі інвестиційні зобов’язання.

Едуард не любить безвідповідальних. Він намагається не давати порожніх обіцянок. Можливо, саме надмірна відповідальність є однією з рис характеру, які заважають йому в житті.

Коли утворилась громадська спілка «Екологічна рада Криворіжжя», був обраний заступником голови.

Як більшість молодих людей, вважав, що знає і робить все краще, ніж інші. Та свого часу мудра людина навчила Едуарда адекватно ставитись до критики й робити з неї висновки. Часто в молоді роки зопалу приймав рішення, часто за це розплачувався неприємностями, а колись почув таке: не можна приймати рішення в стані підвищеного емоційного збудження. Відтоді Едуард намагається «глибоко вдихнути» перед тим як вирішити щось важливе.

«Культурний простір Кривого Рогу необхідно зробити цілісним. Це не тільки театри, музеї виставки чи бібліотеки. Культурний простір починається з під’їздів будинків, дороги до роботи, лавки в парку, зони відпочинку на пляжі чи в лісі. І поки ми не навчимося не кидати на підлогу недопалки, не гидити в під’їздах будинків, не залишати після себе сміття на пляжі, не викидати непотріб з вікон автомобіля, ці речі, на жаль, будуть несумісними», – ділиться думками Едуард.

Людина емоційна, він любить футбол. Найбільше запам’яталася реакція юного вболівальника на другий м’яч Андрія Шевченка в матчі проти шведів на Євро-2012 – справжній шквал щирих емоцій.

Едуард одружений та виховує двох дітей.