Голоднова Ірина Миколаївна

Голоднова Ірина Миколаївна

  • 05.04.1958 р.
  • тимчасово не працює

  • член політичної партії «Сила Людей»

“Неможливого не буває!”

Впродовж 25 років Ірина була незамінним начальник бюро планування та підготовки звітності планово-економічного відділу.

Ірина мала дуже важливий, але не дуже вдалий сімейний досвід. Зараз розлучена й має найчудовіших доньку і сина.

Вона свідомо не вступала до жодної політичної сили. Минулого року, підтримуючи друзів-однодумців, долучилася до створення громадської організації «Спільна мета». Відчула в собі потребу бути волонтером, це був поклик душі, необхідність, яку нічим не притлумити.

Ірина – людина, яка не любить стояти на місці. Вона постійно самовдосконалюється. Так, шість років тому пройшла он-лайн тренінги з психології, курси та майстер-класи з малювання та cardmaking. З того часу це захоплення допомагало їй іншими очима спостерігати за навколишнім світом і постійно отримувати задоволення.

Ірина – дуже світла й енергійна жінка, яка запалює своєю енергетикою всіх навколо. Цінує відповідальність і вимагає такого ж ставлення від тих, з ким спілкується.

У відповідальної людини слова не розходяться з ділом, а вимоги до себе обов’язково високі.

До Кривого Рогу Ірина переїхала ще замолоду і прожила в ньому більшу частину життя. Це місто, куди з радістю повертається, адже тут виросли діти та з’явились онучата. На жаль, багато мешканців досить інертні щодо змін, неповороткі, але є чудова енергійна молодь, яка переймається інноваціями і прагне впроваджувати їх у життя.

Ірина мріє про власну творчу студію дизайну, про організацію навчальних курсів для дітей і дорослих з малювання, власноручного виготовлення подарунків, проведення тренінгів. І впевнена, що неможливого таки не буває!