Юрченко Тарас привітав з локальною перемогою народної ініціативи і повідомив, що 16 вересня З’їзд партії «Батьківщина» відкликав трьох депутатів Криворізької міськради: О.Бабенко, Г.Черствого, М.Карого, які з перших днів своєї каденції порвали із партією, від якої балотувалися. Тарас зазаначив: «Дуже приємно, що всі потуги, які робила криворізька громада, не пройшли марно!»

За словами депутата Криворізької міськради від «Сили Людей» Юлія Морозова, чинне законодавство дає ТВК 5 днів для заміни відкликаних перебіжчиків і визнання обраними депутатами наступних за черговістю кандидатів.

Партійці сподіваються, що емоційне вигнання Олегом Ляшком своїх підлеглих із Криворізької міськради не було черговою виставою, і в найближчому майбутньому підробку замінять на якісний оригінал.

Так, деяким прудким екс-радикалам та екс-бютівцям вдалося відстрочити своє стрімке падіння кар’єрними сходами і виграти суд, та Юлій Морозов переконаний, що це лише початок кінця їхнього брехливого і підлого шляху, якщо не в політиці, то в Криворізькій міськраді точно.

Стосовно решти «невідкликаних» маємо таку ситуацію. За словами члена ТВК та фахового юриста Олега Пшеничного, 14 вересня було прийнято касаційну скаргу на рішення судів щодо правильності проведення процедури збору підписів ініціативною групою з відкликання трьох колишніх бютівців, а наразі представників фракції «За рідне місто» — Д.Плакси, І.Груніна та А.Букрєєва.

По депутатах від РПЛ немає жодного остаточного рішення, три справи зараз на розгляді в апеляційній інстанції, де 3 жовтня планується перше слухання. Справи щодо К.Шаповал і О.Смалія ще в Дзержинському суді першої інстанції, де 25 жовтня мають відбутися судові дебати.

Юлій Морозов упевнений, що є всі шанси вкотре отримати чергову перемогу справедливості та народної ініціативи.