Скріншот відео Експерт-КР

Депутат міськради Андрій Немченко, депутати Покровської райради Сергій Мариничев та Олександр Козаченко, Центрально-Міської райради Тарас Юрченко підтримали колектив «Горицвіт», який кілька років потерпає від завуча Олени Риндіної, яка створює нестерпний психологічний клімат у дитячому закладі.

Скріншот відео Експерт-КР

Після довгих нарікань начальника райвідділу освіти Сергія Коргута, що в нього мало повноважень і грошей, відвертих зізнань у тому, що він не може керувати колективом комунального закладу, що під його контролем, а отже, не може впливати на ситуацію, Андрій Немченко запропонував перерозподілити посадові обов’язки Риндіної, адже це можливе без порушення трудового законодавства і порядку.

Скріншот відео Експерт-КР

На що постраждалий від жіночих сварок чоловік), ні в чому не повинний начальник райво, який невідомо за що відповідає, розповів жалісливу історію, як він два роки тому пропонував те саме, але не зміг пояснити депутату міськради, хто і що завадило йому це зробити.

Скріншот відео Експерт-КР

Олександра Козаченка вразив показовий виступ і енергійний «магічний» танок Олени Риндіної, що аж зі шкіри вистрибувала, доводячи свою правоту. Їй Олександр наврочив бути зіркою і порадив задля користі її карми все ж таки згадати про людську гідність, перемогти своє его на користь відповідальності перед дітьми та колективом і просто вибачитись перед людьми за свою поведінку.