25 липня депутати Центрально-Міського району від політичної партії «Сила Людей» у неформальній обстановці зустрілися з мешканцями Макулану. Завітали на зустріч Нуне Волкова, Артем Погрібний, Денис Колосовський, Тарас Юрченко та їхні помічники Ярослав Захаров, Владислав Нестеренко, Олена Ляшенко, Анна Атаманчук. Знайшла час для спілкування з людьми депутатка міськради, мешканка Макулану Світлана Сова.
Під час обговорень панувала дружня й довірлива атмосфера. Активність людей приємно вразила. Для деяких мешканців стало відкриттям, що багатьох із них хвилюють одні й ті самі питання. Тож зустріч стала чудовою нагодою для мешканців і поспілкуватися між собою, і наблизитися до усвідомлення користі об’єднання.


Анна Девединко пояснила, чому прийшла на зустріч і чого від неї чекала: «У такому форматі зустріч сподобалася. Хотілося б, щоб були позитивні результати від цього, щоб не просто побалакали та й забули. Беру активну участь, бо хочу жити краще. Нам не треба зірок із неба, просто мати б якийсь мінімум, щоб елементарні речі були, щоб нормально можна було жити: не ходити по амброзії, не боятися собак, не боятися, що дерево на голову впаде тобі чи твоїй дитині».


Депутати ретельно фіксували прохання та звернення мешканців, занотовували адреси, де треба вирішити конкретну проблему, обмінювалися контактами, аби постійно бути на зв’язку. Золотих гір не обіцяли, одразу пояснювали, що в їхніх повноваженнях, що реально можна зробити в найближчий час, а що можна вирішити лише на рівні держави.


Накреслилися такі головні проблеми, як високі або сухі тополі біля будинків і дитячих майданчиків, понівечені дороги й тротуари після «розкопок» Міськводоканалу та Тепломережі, велика кількість безпритульних собак, які стають усе агресивнішими, бур’яни по пояс. Активна й відкрита жінка Валентина Рогатина торкнулася ще однієї не менш важливої проблеми — малої кількості маршрутних таксі: «Маршруток усього шість. Вони їздять раз на годину! Людям доводиться йти пішки або викликати таксі, якщо вони поспішають. Якщо не можна збільшити кількість маршруток, то нехай хоча б продовжать маршрути 295 чи 312 до кінцевої або хоча б уже до школи». Ще раз обговорили питання руху вантажівок, «не аварійного» Карачунівського мосту з наскрізними дірками і багато іншого.


Паралельно з обговореннями тривав збір підписів під зверненнями від фракції Сили Людей щодо прийняття на баланс понтонних мостів у Центрально-Міському районі та прибирання стихійних звалищ на мікрорайоні Макулан.


Підсумовуючи результати обговорень, Артем Погрібний зазначив: «Зустріч була інформативна. Відбувся якісний зворотний зв’язок. Дуже важлива взаємодія не з абстрактною громадою, а з реальними людьми з їх конкретними проблемами. Часто жителі не те що не бачать в обличчя своїх представників, а й не знають їхніх прізвищ. Саме на живому спілкуванні ми робили акцент іще під час виборчої кампанії. Формат зустрічі, який вже себе зарекомендував, будемо обов’язково практикувати й надалі».