Юлій Морозов повідомив, що 15 листопада відбулося чергове засідання за позовом депутатів Сили Людей до Ярославни Андреєвої та виконкому Криворізької міськради про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди.

Депутати заявили про відвід головуючого судді І. Биканова, який протягом кількох засідань (останнє не стало винятком) порушував основоположні принципи судочинства – змагальність сторін та свободу в наданні ними суду своїх доказів і в доведенні перед судом їхньої переконливості.
Наприклад, під час чергового судового засідання суддя відмовив у приєднанні письмових пояснень, наданих представником позивачів Олександром Лозицьким, чим викликав сумнів у своїй безсторонності, оскільки такі дії перешкоджають з’ясуванню всіх обставин справи.

На засіданні, яке відбулося 11 серпня, І. Биканов не дав можливості надати заяву про виклик свідком секретаря Криворізької міськради Сергія Маляренка та заявити клопотання про витребування відеозвернення доповіді Я. Андреєвої з питання електронної петиції, яке було відтворене на пленарному засіданні міськради.

Світлана Сова зазначила, що, відмовивши в розгляді клопотань позивачів, суддя знову чинить перешкоди в поданні доказів та з’ясуванні всіх обставин справи, перешкоджає швидкому розгляду справи в розумні строки: «Безпідставне відкладання судових засідань здійснюється суддею в інтересах відповідачів та ускладнює захист честі, гідності, ділової репутації позивачів, збільшуючи шкоду від поширеної недостовірної інформації».

На нинішньому засіданні одіозний суддя знову відмовив у задоволенні клопотання про виклик свідка Сергія Маляренка попри те, що на попередньому засіданні від представників відповідача було прийняте та долучене до матеріалів справи «Положення про юридичне управління виконкому Криворізької міської ради».