10 січня депутати Саксаганської райради від «Сили Людей» звітували про свою річну діяльність.

Першою виступила Ольга Гончар, яка упродовж року на ФБ-сторінці «Саксаганська райрада: діяльність депутатів» від «Сили Людей» Кривого Рогу» висвітлювала важливу для мешканців району інформацію. Ольга є автором публікації про бібліотеки району, яку було розміщено сайті виконкому Саксаганської райради.

Серед безлічі вирішених дрібних, проте важливих для людей комунальних питань, як-от прочистка каналізації, ліквідації поривів водогонів тощо, депутатка потурбувалась про освітлення доріг району, впорядкування дорожнього руху. На її рахунку 70 депутатських звернень, поданих до різних організацій для вирішення проблем районів — і 80% з них, за словами Ольги, були результативними. Партійка ініціювала три виїзні засідання, результатом яких, зокрема, було встановлення приладу обмеження руху на небезпечній ділянці біля міської лікарні №2.

Результатом роботи в постійній комісії Смірнов Михайло вважає розгляд бюджету району, усіх проектів рішень ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, екології та розгляд питань щодо недопущення прийняття Саксаганською райрадою об’єктів від Криворізької міськради без належного оформлення землевпорядної документації та документації на право власності, контроль над якими здійснюватиме утворена комісія. Депутат надав 27 консультацій мешканцям району з різних питань.

Відзвітував про свою діяльність Дмитро Душкевич, голова тимчасової контрольної комісії з питань підготовки технічної та землевпорядної документації, експертної оцінки об’єктів благоустрою, переданих на баланс виконкому райради, та контролю за використанням бюджетних коштів, передбачених на виконання «Програми реалізації заходів на розвиток благоустрою на 2017–2019 рр.». Дмитро повідомив, що загалом передано на баланс виконкому 90 об’єктів благоустрою, зокрема 66 зупиночних павільйонів, 13 дитячих майданчиків, 1 громадська вбиральня, 8 пам’ятників, 1 підземний перехід та територія загального користування.

У своєму виступі Олександр Балабанов зазначив, що за результатами звернень було проведено захист трьох будинків від незаконних дій ПАТ «Криворіжгаз», завдяки зверненням до відділу ЖКГ Саксаганської райради примушено ТОВ «Житлосервіс-КР» виконати ремонт даху ганку, зупинено аварію на магістральному трубопроводі КП «Кривбаводоканал», вказано на незаконність зливу надавачам послуг відкачування вигрібних ям до районної мережі водовідведення, прибрано сухостій з дротів електропередач, проведено перевірку діяльності надувного атракціону на мікрорайоні «Ювілейній» біля торгівельного комплексу на предмет законності та відповідності вимогам до таких закладів та інше.

Підсумовуючи виступи, Ольга Гончар, зазначила, що партійці планують разом з колегами по депутатському корпусу Саксаганської райради продовжувати спільну роботу на благо і розвиток Саксаганського району.