Вже скоро майже рік як я депутат Жовтневої районної у місті Ради (вже скоро Покровської). Настав час підбити підсумки своєї діяльності, звернутися до мешканців району та міста за порадами для подальшої роботи. Створити план майбутньої діяльності на наступний рік. Але все по порядку. По перше звіт за ці 10 місяців.

Напрямки діяльності:

 • ЖКГ (освітлення, вода, дороги, ОСББ),
 • відкритість влади,
 • робота у робочих группах та постійній комісії.

Було подано 50 депутатських звернень, 1 депутатський запит та 15 інформаційних запитів.

Найбільші досягнення:

1. Як голова робочої групи з питань упровадження електронних закупівель провів 4 засідання робочої групи, де були присутні журналісти, небайдужі мешканці. Удалося знизити поріг до 50 тисяч гривень – як на роботи, так і на закупівлі у районі. Робота триває!

2. Як член Регламентної групи надав вагомі правки до регламенту Покровської районної у місті Ради стосовно відкритості Ради для мешканців.

3. Як член постійної комісії з питань депутатської етики та правопорядку неодноразово виступав на засіданнях комісії з питань установлення правопорядку та законних дій.

4. Завдяки успішним діям разом із депутатом міськради Андрієм Нємченком удалося організувати розчистку дороги від ст.швидкісного «Зарічний» до ст.швидкісного «Електрозаводська»

5. Проведено ремонт дороги по 5-му мікрорайону Зарічний («Габро» – «Електрозаводська») – допомогли і численні листи до міськвиконкому, і скарги до губернатора, і співпраця з Андрієм Нємченком з цього питання, і навіть моя стаття.

Успішні дії після звернень депутата:

6. У квітні 2016 року після численних звернень були виконані роботи з ремонту покрівлі над кв. №35 буд. №6 по вул. Уфімська (для жінки з обмеженими можливостями),

7. 5й Зарічний 42 – усунуто підтоплення підпірної стінки біля будинку,

8. Відремонтовано міжпанельні шви у двох квартирах

9. Відновлене зовнішнє освітлення по вул. Грибоєдова – зовнішнє освітлення, що було відсутнє з початку року (після 2 звернень та десятка дзвінків),

10. 5-й Зарічний 84 – установлена табличка з номером будинку,

11. 5-й Зарічний 83 – полагоджено ліхтар навпроти будинку,

12. 5-й Зарічний 87 – полагоджено ліхтар біля підїзду,

13. 5-й Зарічний 84 – здійснено перевірку шуму від ліфту та поліпшення його роботу

14. Прибране сміття біля Поліклініки №6 (вул. Невська),

15. 5й Зарічний, 85 розчищено дорогу та зроблено заїзд.

По інших аспектах роботи:

16. Подана пропозиція стосовно закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до профільного комітету Верховної Ради, що була розглянута й додана, як поправка до закону (щодо усунення ризиків для кооперативів).

17. Після численних звернень до Жовтневої районної у місті ради проекти рішень на сесію викладаються на сайті за 10 днів до засідання

18. На сайті Жовтневої районної в місті ради викладено перелік вулиць після перейменування.

Над чим ще треба працювати, або #зрада

 1. зробив декілька запитів, поставив до відома НАБУ стосовно забудови на 5-му Зарічному (місце де розвертається швидкісний трамвай), але так як земля була видана законно (депутати міськради проголосували) то компетентні органи не знайшли тут складу злочину (отримані відповіді),
 2. вулиця Нансена, Ужгородська, Пітерська. Ряд проблем з водоканалом було усунуто лише частково, проблема сміття, з освітленням, з термоізоляцією труб залишаються (подані ще звернення, в тому числі до губернатора),
 3. Освітлення скверу шахти Октябрська не зроблено (у черзі),
 4. біля магазину Лакі (Дивоцвіт) не залатана яма (хоча звернення було подане),
 5. в’їзд на Нову Пошту (вулиця Електрозаводська 16а) зробили дорогу не якісно,
 6. Літаючий кабель біля 125 школи: було встановлено, що це кабель «Київстар», але виконком Жовтневої Ради нічого зробити не зміг і він так і висить над головами дітей спираючись на саморобний стовп.
 7. Депутатський запит стосовно проблем водоканалу: було багато сперечань на заслуховуванні відповідальних від “Водоканалу”, але конструктиву не вийшло. І щоб вирішити цю проблему повноважень депутата районної ради замало.
 8. Безпритульні тварини – глобальне питання, яке відноситься до міськради, і дуже багато звернень стосовно цього, але звернення до влади нічого не дають.

Інформаційні запити та зверення через Контакт Центр Дніпропетровської ОДА

 1. Подані звернення до губернатора стосовно питання дороги Кривий Ріг – Дніпро
 2. Подані звернення до губернатора стосовно питання вакцин для діток у Кривому Розі
 3. Проінформаваний губернатор стосовно критичного стану труб по 5-му мкрн Зарічний та про постійні відключення води.
 4. 15 інформаційних запитів стосовно різних питань, які допомогали у роботі.

Виступи у Раді

Відео проблем