Депутат Центрально-Міської райради Денис Колосовський — виходець із Первомайки. Він відвідував школу на Макулані, 11 років їздив і в дощ, і в сніг, і в палюче сонце. Транспорт доводилося «ловити» на відкритій ділянці, сховатись ніде. Інтервал руху маршруток — 20–30 хвилин, очікування транспорту в таких умовах — сумнівне задоволення.

Попередні виборчі кампанії, що відбувались на очах Дениса, були наче скопійовані: кандидати обіцяють вирішити питання із зупинкою та зникають, незалежно від того, обралися чи програли.

Денис Колосовський не сидів склавши руки. Ще в статусі громадського діяча він збирав підписи, відвідував засідання профільних відділів виконкому, вів переписку. В архівах у Дениса — безліч відповідей як стосовно відсутності фінансування, так і стосовно того, що не розроблена технічна документація. Загалом видавалось, ніби ця проблема вулиць приватного сектора владі не цікава.

Із набуттям депутатських повноважень Денис не полишив тему, що багато років турбувала його та сусідів. Дуже вчасною виявилась інформація про наявність у Центрально-Міській райраді коштів на 7 нових скляних павільйонів зупинок. Один з них планували встановити поблизу, в Осичках, попередньо демонтувавши старий цегляний.

Денис оперативно зібрав підписи майже 70 мешканців вулиць Мудрості, Солдатської, Табірної, Тимошенка, Максима Кривоноса, Красноградської, Пожарського. Люди дружно виступили за те, щоб у їхній частині району стало на одну обладнану зупинку більше: і стара цегельна залишилась в Осичках, і нова з’явилась там, де її ніколи не було, — на Первомайці.

Ініціатива Дениса Колосовського й «аргумент» у вигляді підписів місцевих мешканців допомогли внести зміни в проєкт рішення. 26 лютого Центрально-Міська райрада одноголосно виділила кошти на нові зупинки. Уже скоро мешканці Первомайки зможуть чекати транспорт на комфортній зупинці, не страждаючи від негоди.