Майже 10 років тому вздовж вулиць Піхотинської та Старовокзальної пустили великогабаритний транспорт. У якості бонусів жителі приватного сектора отримали постійну загазованість, шум, пошкоджені тротуари та дорожнє покриття, побиті камінням з-під фур огорожі, вібрацію, через яку з’являються тріщини в стінах і фундаменті, унаслідок — просідання будинків, а ще — постійний страх за безпеку дітей.


За всі ці роки місцеві жителі не втрачали надії вирішити проблему, тому звертались по допомогу до депутатів, одним з яких був Денис Колосовский. Він подав звернення до патрульної поліції з проханням посилити патрулювання вулиці Піхотинської. У цей час виконком райради готує проєкт рішення, у якому пропонується розвантажити дорогу частково, щоб рух вантажного автотранспорту відбувався лише згори вниз по вулицях Піхотинській і Старовокзальній, тобто в один бік. По вулиці Толстого вантажний транспорт має рухатися знизу вгору від кільця Української і на Змичку.

Мешканці, які так довго терпіли, менш ніж за півтори доби зібрали понад 1000 підписів під колективним зверненням, у якому вимагають вивести із зазначеної ділянки дороги рух великогабаритного транспорту в повному об’ємі. Їх підтримує Денис Колосовский. Під час виступу на позачерговій сесії він зазначив: «Запропоноване на розгляд рішення — це перші кроки за 10 років. Але жителям цього недостатньо. Вони вимагають повної заборони руху великогабаритних транспортних засобів на цій ділянці дороги».
Денис Колосовський разом із мешканцями переконаний, що в ідеалі треба будувати окружну дорогу, щоб транзитний транспорт узагалі не заходив у місто.

Поки все це вирішуватиметься, мешканці вимагають встановити всі необхідні дорожні знаки на проблемній ділянці дороги. Своєю чергою, депутат подав усне звернення, щоб виконком у відповіді вказав чіткі строки виконання запитів мешканців і вніс до протоколу ще одне звернення з проханням на наступній черговій сесії порушити питання звернення Центрально-Міської райради до міськради з вимогою про розгляд важливості будівництва об’їзної дороги.