29 серпня 2014 року в Іловайському пекельному котлі загинули найбільше воїнів АТО за всю чотирирічну операцію. Серед них багато криворіжців. Лише за офіційною статистикою 366 волелюбних сміливих сердець припинили битися в один день. Саме цю дату на прохання родин загиблих визнано Днем пам’яті загиблих захисників незалежної України.

Звідусіль чути слова співчуття близьким і рідним загиблих. Та на думку нашого партійця, колишнього бійця 93ОМБ Олександра Курєпіна насправді осиротілим дітям, овдовілим жінкам, матерям і батькам, які втратили найдорожче, важливіше нарешті почути ПРАВДУ. Правду про винних у трагедії, правду про кількість загиблих, яка за словами очевидців часто не збігається з офіційною статистикою. Почути врешті-решт результати розпочатого військовою прокуратурою розслідування. Це той мінімум, який держава може зробити зі свого боку.

«Для хлопців, які вижили, для родин загиблих надзвичайно важливо, щоб жертви, які було покладено на вівтар незалежності, кращого майбутнього, були недаремними. Ці люди хочуть і мають знати, заради чого воювали, заради чого втрачали. Результат титанічних зусиль повинен бути відповідним: процвітаюча країна, а не процвітаюча корупція, європейські цінності не на словах, а на ділі, достойний рівень життя українців, високий рівень народжуваності, а не смертності. Такі речі, як повне забезпечення реабілітації тяжко поранених, мають лягти на плечі держави, а не волонтерів», — зі слушними роздумами Олександра не можна не погодитися.