Під час зустрічі з депутатами Сили Людей 25 липня мешканці Макулану озвучили проблему недостатньої кількості громадського транспорту. Зараз до мікрорайону можна доїхати лише двома маршрутними таксі 300 і 300 А, які ходять раз на годину. Зранку до дитячого садочка доводиться йти пішки. Щоб дістатися на роботу, люди викликають таксі. Невдовзі кількість пасажирів збільшиться через те, що дітям старших класів доведеться їздити в школу на Карачуни.

Світлана Сова одразу порушила це питання на сесії 28 липня. Звертаючись до відділу транспорту та мера, депутатка запропонувала збільшити кількість машин на маршрутах №300 і №300 А або продовжити маршрут №295.

Також Світлана нагадала очільнику міста про обіцянку забезпечити поліклініку №1 на Всебратському-2 вузькоспеціалізованими лікарями. Нині в медичному закладі приймають пацієнтів лише сімейні лікарі. Більше про це — за покликаннями:
https://cutt.ly/dQppRPM
https://cutt.ly/OQppY4L

«Макулан — віддалений мікрорайон. Але це повинно мотивувати владу забезпечити його достатньою кількістю транспорту, власними спеціалістами другої ланки, щоб людям було комфортно жити в цьому місті. А в нас виходить усе навпаки: лікарню намагаються закрити, кількість транспорту урізають», — зазначає Світлана Сова.