У справі про самозахоплення землі на вулиці Бикова, 10 з’явилась додаткова правова кваліфікація за статтею 364 «Зловживання владою або службовим становищем», адже посадові особи Криворізького міськвиконкому покривали факт користування землею без правоустановчих документів товариством «СК Петроліум», а потім афілійованим з ним суб’єктом. ТОВ «СК Петроліум» належить одеському бізнесмену, якого називають другом криворізького мера.


Ідеться про несплату за землю впродовж 16 років. Проте із суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на Бикова, 10 фактично на умовах суборенди, стягувалась плата в інтересах ТОВ «СК Петроліум», а потім афілійованого з ним суб’єкта.


За даними правоохоронних органів, унаслідок несплати за землю міський бюджет недоотримав 20 млн грн.
Після того, як правоохоронні органи не отримали від департаментів Криворізького міськвиконкому договорів оренди (суборенди) земельних ділянок на вул. Бикова, 10, у департаменті регулювання містобудівельної діяльності та земельних відносин, а також в управлінні транспорту та телекомунікацій міськвиконкому днями пройшли обшуки.

Наталия Шишка неодноразово порушувала питання врегулювання земельних відносин по цій ділянці землі на депутатських комісіях і в сесійному залі. Кримінальне провадження за фактом самозахоплення землі було розпочате 31 жовтня 2019 року за заявою депутатки. На своїй сторінці у фейсбуці депутатка зазначила: «Від самого початку ставила питання не лише про самозахват земельної ділянки, а й про зловживання владою та службовим становищем. Мене запевняли, що потім, у разі потреби, перекваліфікують… Чиновники знали і мовчали. І не просто знали і мовчали, а всіляко покривали факт незаконного землекористування та бездіяли. У чиїх, як думаєте, інтересах?»