Свого часу Кривий Ріг отримав титул «Європейське місто спорту». Цим званням була високо піднята планка очікувань щодо масового спорту в місті — підготовки дітей і підлітків, функціонування спортивних секцій і гуртків. Мова йде як про збереження й розвиток наявних, так і про появу нових.

Тим не менш, спостерігається процес втрати містом позицій в одному з базових видів спорту — важкій атлетиці. Як указав під час сесії міської ради 31 серпня депутат Денис Скворцов, у Кривому Розі склалася ситуація, що таке явище, як важка атлетика, узагалі не згадується в засобах масової інформації.

Постає питання: що робити батькам, які хочуть, аби їхня дитина займалась у секції? У минулому були заняття в СК «Богатир», зараз власне «Богатиря» немає. І взагалі, у публічному просторі нашого міста дуже важко знайти будь-яку інформацію щодо наявних гуртків саме з важкої атлетики.

Денис Скворцов наголосив, що важка атлетика є основою, фундаментом спортивної підготовки, давнім олімпійським видом спорту. Тому депутат актуалізує питання виховання майбутніх «богатирів» Кривбасу.

Більше того, наявність і поширеність секцій важкоатлетів — це лише половина справи, не менш важливим завданням міськради та виконкому, на думку Дениса, є сприяння гідному матеріально-технічному забезпеченню цих секцій.