Багато криворіжців хвилюються з приводу закупівель, які має здійснити виконком для боротьби з поширенням коронавірусу. Чи належної якості обладнання буде придбано? Що вже доставлено, а на що чекаємо? Чи не дерибаняться гроші під час пандемії?

На жаль, вілкулівський виконком традиційно працює в режимі закритості, тож, аби отримати важливу для мешканців міста інформацію, підготували звернення від фракції, яким вимагаємо від міського голови надати вичерпну інформацію мешканцям міста та депутатам міської ради, щодо цільового використання 50 млн. грн. з міського бюджету, зокрема:

1) де саме (у яких суб’єктів підприємницької діяльності) були придбані 1000 шт. тестів та де саме планується придбання інших 4000 шт. експрес-тестів на коронавірус.
2) за яку ціну були придбані 1000 тестів?
3) де саме та за якою ціною планується закупити 24 апарати ШВЛ, 35 кисневих концентратів, 300 багаторазових костюмів для лікарів, 10 000 одноразових костюмів для лікарів та маски, респіратори, дезінфектори і тести, про що було заявлено раніше
4) як використовується ресурс «Прозорро» чи інші ресурси для закупівлі необхідного медичного обладнання? Надайте інформацію про оголошені тендери та тендери, що відбулися.

Також розсилаємо це звернення іншим депутатам міськради і просимо їх зі свого боку поцікавитися у виконавчого органу щодо цих питань.