«Ну, обмовився», — саме так секретар міськради спробував виправдати Костянтина Павлова, який назвав себе ініціатором позачергової сесії.

Прикметно, що не лише член виконкому, радник міського голови Костянтин Павлов, який не має повноважень ініціювати сесію, обмовився. «Обмовилося» ціле управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, розмістивши на своїй сторінці неправдиву інформацію. Таке непорозуміння сталося за два тижні до виборів мера, у яких братиме участь той самий Костянтин Павлов.

Юлій Морозов поцікавився, хто все ж таки ініціював сесію і навіщо об’єднали в першому проєкті рішень державні питання та питання місцевого самоврядування: «Це щонайменше некоректно. Мали бути кілька проєктів, які спокійно по черзі можна було обговорити і проголосувати».

Очевидно, що мета дій виконкому — проведення популістичних рішень разом з тими, які дійсно важливо й необхідно проголосувати. Недолуга місцева ініціатива про нібито призупинення інспектування підприємців розглядалася разом з проєктами звернень до ВР стосовно прискорення розгляду законопроєктів з питань перенесення термінів застосування касових апаратів і недопущення скасування спрощеної системи оподаткування.

Як з’ясувалося, формально ініціював позачергову сесію, єдиною метою проведення якої був звичайнісінькій піар, Сергій Маляренко.