Чухно Костянтин Олексійович

Чухно Костянтин Олексійович

  • 04.11.1971 р.
  • вчитель, Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Я вірю, що моя донька буде жити в справедливій країні, у якій влада для людей, а не люди для влади”

Народився в Тернівському районі Кривого Рогу.

З дитинства намагався бути корисним людям.

Отримав освіту в Криворізькому державному педагогічному інституті, учителює в Тернівській гімназії, де викладає математику та інформатику. Костянтин – учитель вищої категорії. Він також має сертифікат тренера за програмою «Використання соціальних сервісів Інтернету Web 2.0».

Разом з дружиною виховує 14-річну доньку.

Костянтин безупинно виступає як громадський діяч. Ось лиш невеликий перелік проектів, у яких він брав безпосередню участь: «Терни 21 століття. Проблеми оточуючого середовища та шляхи їх вирішення», «Причини та передумови міграції населення України, Німеччини та США: погляд тернівчан-краєзнавців»; крім того, виступив співавтором проекту «Зона відпочинку “Даманська – Нова”» в рамках соціальної програми «Метінвест» «Здорове середовище – діло кожного», що передбачав розчищення берега ставка № 3 поблизу будинку милосердя Тернівського району й облаштування території для зручного відпочинку.

Усвідомлення того, що кожен громадянин може своєю діяльністю впливати на долю країни, не дає Костянтину опустити рук. Він упевнений: тільки об’єднавши свої зусилля, ми зможемо побудувати нову Україну для себе й своїх нащадків.

«Місто Кривий Ріг – це моя мала Україна, – з гордістю говорить Костянтин. – Наше місто має потужний промисловий та економічний потенціал, який використовують невідповідально. Кривий Ріг має бути з розвиненою мережею кінотеатрів, спортивних споруд, виставкових центрів і клубів за інтересами. Треба, щоб наше місто було постачальником не тільки сировини для металургійних комбінатів, а і великим культурним центром».

Костянтин любить робити все максимально, на повну потужність. Його захоплює мудрість Любомира Гузара, а життєве кредо – жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити.

“Кривий Ріг має бути з розвиненою мережею кінотеатрів, спортивних споруд, виставкових центрів і клубів за інтересами. Треба, щоб наше місто було постачальником не тільки сировини для металургійних комбінатів, а і великим культурним центром”