Із понад 200 мешканців, які звернулись по допомогу до Андрія Немченка, більшість уже отримали індивідуальні лічильники, а от для півтори тисячі інших «Криворіжгаз» робити цього чомусь не поспішає. І це попри те, що суд визнав їхнє право на встановлення індивідуальних лічильників газу і незаконність встановлення загальнобудинкових.


На зустрічі з мешканцями 18 січня депутат Андрій Немченко зазначив: «За законом “Криворіжгаз” мав встановити індивідуальні лічильники до 01.01.2021. Монополіст не виконує ні норми закону, ні рішення суду, тому потрібно реагувати.


У першу чергу маю намір написати претензію до підприємства. Вимагатиму від НКРЕКП накласти штрафи на “Криворіжгаз” через невиконання норм закону.


Необхідно порушувати питання про позбавлення “Криворіжігазу” монопольного становища і звертатися до Антимонопольного комітету. Президент є гарантом Конституції, де зазначено, що рішення судів України виконуються в обов’язковому порядку. Тому Офіс Президента має втрутитися в ці процеси і не залишатися осторонь».


На зборах юрист розвінчав страшилки, якими монополіст намагається залякати людей. Зокрема пояснив, що відключення можливе лише в тому разі, якщо ви як абонент у письмовій формі відмовилися від встановлення індивідуального лічильника.


Андрій Немченко продовжує активно боротися проти незаконних дій «Криворіжгазу» і робить усе можливе, щоб припинити діяльність монополіста на території міста.