Облаштування певного мікрорайону або вулиці не відбувається за помахом чарівної палички. Це радше можна порівняти з будівництвом стіни: цеглина за цеглиною, питання за питанням, зміна за зміною.
Що для цього важливо? Комунікація між представниками громади — депутатами й мешканцями району, взаємна небайдужість до стану справ.

У п’ятницю, 2 липня, депутатки від Сили Людей Віра Поляк і Тетяна Кожадей провели виїзний прийом у Тернівському парку. Мешканці 17 кварталу активно долучилися до зустрічі, залишили кілька звернень та скарг. Усі проблеми взято в роботу.

Уже є перші результати. Віра Поляк повідомила голову Тернівської райради про бур’ян заввишки в кількадесят сантиметрів на стадіоні біля будинку №144 по вулиці Сергія Колачевського. За кілька днів хащі ліквідували, місце стало впорядкованим і безпечним.

Окрім того, наближається до вирішення давня проблема зі швидким рухом автівок уздовж парку Тернівський із боку вулиці Карбишева. Численні скарги були подані депутатським зверненням на виконком. Станом на зараз уже виконано перерозподіл коштів, укладено договір на розробку схеми дорожнього руху та встановлення знаків і пристроїв примусового зменшення швидкості на перехресті біля дитячого садочка №239.

Це — лише декілька з тих багатьох цеглинок, що вже укладені й плануються до вкладання у фундамент кращого побуту на 17 кварталі.

Депутати Сили Людей Тернівського району відкриті до виборців онлайн та офлайн. Праця на користь рідного району триває.