30 липня біля будинку 9 на вулиці Маршака величезне сухе дерево впало на припарковану машину. Дивом не постраждали мешканці та перехожі.

Цієї неприємності можна було уникнути, аби ТОВ «УЮТ-2011» вчасно відреагувало на сигнал SOS. 15 червня депутат Тернівської райради Костянтин Чухно повідомив про необхідність знести сухе дерево на прибудинковій території. Замість того щоб вжити термінових заходів і усунути реальну небезпеку, уютівці обгородили дерево заввишки 20 м сигнальною стрічкою, правда, трішки помилилися з діаметром небезпечної зони.

«Як працює наш “УЮТ”?! Ми з дівчатами тільки відійшли від під’їзду — тріск, стукіт, і суха тополя повалилася на машину, обірвавши електричний провід. І могла забрати чиєсь життя. “УЮТ” цю тополю на початку літа обкрутив стрічкою, певно, думав, вона дерево затримає при падінні», — розповідає Дарина Борщ, яка дивом залишилася живою.

Костянтин Чухно, обурений таким безвідповідальним ставленням працівників обслуговуючої компанії, зазначив: «Ну що робити з людьми, які не розуміють людської мови? Написав звернення, попередив про відповідальність. Відповіли, що виконають у липні. Невже треба чекати 31 липня? Дочекалися? Стрічка уберегла? Якщо власник авто буде позиватися, готовий виступати свідком обвинувачення. У коментах — скріни звернення і відповіді».

Найцікавіше. Сьогодні депутат з’ясував у виконкомі, що акт на знесення цього дерева підписаний.
Можливо, цей випадок нарешті змусить відповідальні служби вчасно реагувати на звернення і не чекати трагедій. До речі, зараз мешканці Макулану також наполегливо просять прибрати сухостій. Відповідальні особи, зверніть на це увагу якнайшвидше.

Зі зверненням Костянтина Чухна №29071 можна ознайомитися за покликанням на сайті Контакт-Центру м. Кривий Ріг.