Фото з сайту Кривой Рог LIFE

Під час прийняття депутатами міськради рішення про виділення 650 млн грн на відновлення інфраструктури аеропорту Сергій Попович звернув увагу те, що головним стратегічним об’єктом аеропорту є злітно-посадкова смуга: «Якщо вона не буде якісною, ми не отримаємо інвесторів і перспективних компаній».

Через те Сергій завбачливо уточнив, чи ведуться перемовини з кабміном про державну допомогу місту у вирішенні цього питання, адже в разі її відсутності виділені з місцевого бюджету величезні кошти будуть пущені на вітер. Мер міста запевнив, що Кривий Ріг на сьогодні включено до Державної програми розвитку аеропортів.

Звертаємо вашу увагу на те, що начальник управління комунальної власності міста Сергій Сиротюк стан злітно-посадкової смуги визначив розмитим терміном «досить задовільний». Що це означає? У реальності лише одне — насправді ніхто й ніколи не проводив серйозної, із залученням спеціалістів експертизи смуги на предмет якості.

«Якщо ми бажаємо, щоб аеропорт міста був перспективним і привабливим для міжнародних компаній, то маємо серйозно та фахово підходити до вирішення таких питань», — Сергій Попович.