Балабан Олександр Анатолійович

Балабан Олександр Анатолійович

  • 23.08.1976 р.
  • приватний підприємець
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»
“Скромність прикрашає людину!”

Музикант і співак Олександр Балабан народився 1976 року в Кривому Розі. Закінчив музично-педагогічний факультет Криворізького педагогічного університету.

Олександр захоплюється нашим містом, його вражає кількість талановитих і креативних людей, він і сам постійно бере участь у культурних заходах на рівні Кривого Рогу, області, країни.

Олександр перебував у складі кількох гуртів, зокрема разом з вокальною групою «Фолькстон» виступав не лише на міських заходах, а й за кордоном. Був час, коли за один рік довелося брати участь у 80-ти концертах.

Олександр співає і в хорі, і як соліст. Його голос звучить у найкращому із записів гімну Кривого Рогу. А гурт «City Style», у якому Олександр грає на клавішних, вважається одним з найпрофесійніших у місті.

З 2000-го року Олександр є приватним підприємцем, співвласником друкарні на вулиці Рокоссовського.

Друга половинка Алла і син Єгор – чудова підтримка для творчої людини.

Правильне виховання та якісна освіта вплинули на бажання Олександра бути свідомим і відповідальним громадянином нашого міста.

Його батько відомий чи не всім музикантам міста, адже багато років працював деканом Криворізького музично-педагогічного факультету й був провідним хормейстером на міських заходах. Він радив Олександру радіти життю таким, яким воно є.

Якось музикант потрапив на концерт «Bobby» McFerrin. «Від його надзвичайно світлої енергетики я відчув неймовірне блаженство… Він неземний. Хочу бути таким!» – ділиться враженням Олександр.

Сьогодні в Олександра єдина мрія – щоб запанували мир і спокій в Україні. Але він має багато ідей щодо того, як зміцнити й розвинути культурний простір Кривого Рогу. І впевнений, що вода камінь точить…