Відсутність уваги до проблем і викликів — те, з чим стикнувся мікрорайон Східний-1, де мешкають близько 15 тисяч криворіжців.

Тож не дивно, що зустріч, яку проводили на Східному-1 депутат Довгинцівської райради Арамаіс Касумян і його колега по партії Денис Колосовський, зібрала десятки охочих. Людей не злякали раптова злива та швидке настання темряви, й захід тривав більш ніж півтори години.

Порушили широкий пласт питань.

Стрижневою темою зустрічі був транспорт. Біль мікрорайону, починаючи з весни 2020 року, — відсутність кінцевих зупинок. Тому громадянам доводиться ледь не в прямому сенсі битися за місця в салоні маршруток, заповнених на Східних-2, 3. Було багато скарг на невелику кількість рухомого складу на маршрутах №201 та №306, через що складно дістатися залізничного вокзалу та площі Визволення. Висловлювалися побажання, щоб контролювався графік руху ввечері. Озвучувалися претензії до чистоти та безпеки в салонах. Надійшла пропозиція створити тролейбусний маршрут №24-А, що рухався б через площу Володимира Великого.

Поступово зустріч перейшла до інших не вирішених на Східному-1 проблем. Зокрема мова йшла про благоустрій і прибирання контейнерних майданчиків, облаштування тротуарів. Специфічною є тема взаємодії із сімейними лікарями: найближчі заклади, де громадяни можуть укласти угоду, розташовані на Сонячному та в інших неблизьких місцях.

Усі питання та проблеми депутати зафіксували. Арамаіс Касумян пообіцяв у межах повноважень працювати над отриманими фактами та звітувати про результати.

Захід підсумувала мешканка мікрорайону, помічниця депутатки міськради Ірина Джулаєва: «Східний-1 — новий мікрорайон, де зростає населення, мешкає багато молодих родин із дітьми. Тож хотілося би бачити розвиток і зміни на краще».