Відправили на ім’я Ю.Г. Вілкула пропозиції від нашої фракції з приводу того, що має бути терміново зроблено на додачу до дій, про які вже оголосили працівники виконкому:

1. Мінімізувати витрати призначені на перевезення працівників Виконавчого комітету Криворізької міської ради. Заощаджені кошти передати на потреби перевезень медичних закладів, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19) та на виконання інших заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).
2. Максимально можливу кількість транспортних засобів, які перебувають в користуванні Виконавчого комітету Криворізької міської ради, передати на потреби перевезень медичних закладів, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювань на коронавірусну хворобу (COVID-19)
3. Встановити медичним працівникам право на безоплатне користування громадським комунальним транспортом
4. Зупинити на період дії карантину право на безоплатне користування громадським комунальним транспортом для осіб пенсійного віку
5. Звільнити на період дії карантину від обов’язку сплати єдиного податку для ФОП першої та другої групи спрощеної системи оподаткування, які підпадають під закриття (крім продуктових та господарських магазинів та аптек)
6. Зменшити розмір орендної плати за використання комунального майна для ФОП першої та другої групи спрощеної системи оподаткування, які підпадають під закриття (крім продуктових та господарських магазинів та аптек), до розміру, який включає тільки фактичні витрати власника
7. Доручити КП “ТРК Рудана” максимально оперативно запровадити і оголосити акцію, в рамках якої на час карантину надавати можливість безкоштовної реклами і інформування компаніям, які надають корисні під час карантину послуги – доставку готової їжі, ліків, продуктів харчування, косметичних засобів і т.п., а також підприємцям, які впроваджують соціальні проєкти.

Готові, в разі необхідності, оперативно допомогти з підготовкою необхідних рішень і наказів, щоб впровадити ці пропозиції в життя.
Відзвітуємо відразу, як отримаємо реакцію!