14 лютого Андрій Немчекно був в ефірі програми «Один на Один». Говорили про різне: про якість життя міста, про те, кому належить Криворіжгаз, чим займаються депутати, які є проблеми на всеукраїнському рівні, районному тощо.

Не обійшли стороною і бюджет міста. З цього приводу Андрій Немченко зазначив, що наповненість місцевого бюджету складає близько 7 млрд гривень, а кілька років тому вона сягала трьох. Проте великих зрушень не спостерігається, гроші не працюють, роботи, на які виділені кошти, не виконуються.

На думку депутата, це відбувається з кількох причин: міськвиконком працює в старому режимі, мер і його заступники не здатні побачити перспективу, відмовляються чути опозиційні фракції, а головне — відсутнє якісне планування!

Схожа проблема і в керівників ІнГЗК, які за словами Андрія, поводять себе як за часів Януковича. Зокрема не домовляються з людьми, коли мова йде про плани підприємства розмістити відвали навколо Інгульця. Представники підприємства ще й досі упевнені, що можна провести показові громадські слухання, а потім легко втілити свої плани в життя.

Та ж сама тенденція прослідковується і в діях тих, хто хоче одним розчерком пера вирішити долю гаражного кооперативу «Афганець», який нібито заважає прокладенню дороги. Хоча по інший бік кооперативу пустир, який дозволяє обійти гаражі та провести дорогу подалі від них. Андрій з прикрістю зазначає, що знову ж таки, за старим звичаєм, владі простіше посунуть людей, ніж дорогу.

Депутат підводить до того, що ігнорувати думку мешканців, громадян, народу так легко і просто, як раніше, не вийде. Треба переналаштовуватись на життя в демократичній європейській країні, зворотного шляху не буде.