Лайфхак здирництва від «Криворіжгазу» не оцінив суд і зобов’язав поновити газопостачання Голуб Ніні Василівні. Про цю новину Андрій Немченко повідомив жінку під час зустрічі 24 червня.

Історія протистояння жінки похилого віку з монополістом просто вражає. Три роки Ніна Василівна без газу. Після ремонтних робіт вона вирішила зробити реконструкцію газової труби. Написала заяву про тимчасове відключення газу. Від’єднали. Після того, як газову трубу переварили, працівники «Криворіжгазу» знову підключили будинок до газопостачання, але документально не оформили. Бабусю запевнили, що зроблять усе заднім числом. Та про обіцяне забули. У той час, коли Ніна Василівна спокійно користувалася газом і ретельно сплачувала рахунки, її домоволодіння продовжувало вважатися відімкненим від газопостачання. Згодом монополіст подав позов на жінку. На неї наклали штраф у 22 000 грн і відключили від газопостачання.

Щоб довести свою правоту в суді, Ніна Василівна змарнувала на адвоката 10 000 грн. У перший рік не відбулося жодного засідання. Представник міськгазу просив відкласти засідання, щоб ознайомитися зі справою. За 1,5–2 місяці на наступне засідання приходив новий представник, який також відкладав засідання з тією ж метою. І так цілий рік.

Уже три роки жінка опалює приміщення електронагрівачем. Через це у холодний період сплачує за електроенергію 700–800 грн при пенсії 1780 грн. Субсидії не отримує, бо її будинок числиться як такий, що опалюється газом.

Андрій Немченко, до якого Ніна Василівна звернулася, втративши будь-яку надію, зазначив: «“Криворіжгаз” своїми безсовісними діями поставив її в ту ситуацію, коли вона в нормах закону опинилася незаконно підключеною до газопостачання. Я докладаю максимум зусиль, щоб виграти цю справу. У нас є зачіпка — неправильно складені акти. Головне, що суд стає на бік мешканки».

Уже в третьому пості ми розповідаємо про зустрічі, які мав Андрій Немченко 24 червня. Лише цього дня до депутата телефоном і безпосередньо звернулися 10 людей із подібними проблемами. Не важко уявити, кількість постраждалих від безсовісних дій монополіста і лояльної до нього влади, яка дивиться на це біснування крізь пальці.