Невгамовний у своїх прагненнях допомагати простим громадянам, «нічний жах» Криворіжгазу і надія усіх постраждалих від газовиків криворіжців, депутат Криворізької міськради Андрій Немченко продовжує тримати в тонусі монополіста, не даючи жодного шансу розслабитись та найменшої можливості припуститися думки, що рішучо налаштовані містяни врешті-решт втомляться й відступлять від своїх намірів.

За словами депутата, щодня відбувається по 3–5 судових засідань по примушенню ПАТ «Криворіжгаз» установити індивідуальні лічильники. Лише за вересень відбулося 22 судових розгляди по 22 будинках – так виборюють свої права близько 700 постраждалих від неправомірних дій Криворіжгазу.

Своїми діями Андрій спонукає газову компанію знайти інший законний спосіб заробляти гроші, хоч би й на автопарк для своїх працівників, не зазираючи до кишень споживачів. Він упевнений: «Не можна показувати свою слабкість, треба відвойовувати свої права, і доводити, що часи тихого покірливого мовчання давно минули, багатостраждальний народ давно прийняв рішення таким не бути».

Також депутат укотре нагадує про необхідність об’єднуватись будинками і кварталами в боротьбі із беззаконням газової компанії – це набагато дієвіше і результативніше!