У програмі «Нарада» Андрій Немченко прокоментував внесені зміни до закону про забезпечення комерційного обліку природного газу.

Відтепер газові компанії зобов’язані встановлювати індивідуальні лічильники населенню. Кожен абонент може встановлювати індивідуальні прилади обліку і за власні кошти, але при цьому постачальники газу повинні відшкодувати витрати. До того ж останні не мають права припиняти газопостачання тим людям чи будинкам, які відмовились від встановлення загальнобудинкових лічильників.

На думку Андрія, закон надзвичайно потрібний, його прийняття було передбачуване. Проте він не регламентує повністю ситуації, яка склалась, і не вирішує до кінця проблеми дискримінації споживачів за економічними ознаками. Внесені зміни частково допоможуть у вирішенні багатьох питань, проте не закривають теми повністю. Наприклад, достеменно не ясний механізм компенсації витрат тим, хто встановлюватиме лічильники за власний кошт. Його ще має виписати Кабмін. І лише подальша судова практика покаже ефективність закону та внесених до нього змін.

Але як завжди оптимістично налаштований депутат, упевнений у кінцевій перемозі, подякував мешканцям нашого міста, які піднялись проти монополіста. Він також зазначив, що саме Кривий Ріг показав, що не мовчатиме у відповідь на свавілля, у результаті чого піднялась уся Україна.

Щастя, миру, оптимізму та хорошого настрою побажав криворіжцям борець за справедливість.

Не забарились у коментарях і схвальні відгуки про діяльність самого депутата: «Андрей Немченко реальным делом показал, что он действительно депутат! Его вклад за права населения в газовом деле сделал известным в городе! Каждое выступление по местному телевидению ждём и смотрим, не пропустить бы ни слова. Один депутат на весь город с реальным ощутимым делом. С такими людьми и поддержкой населения города мы жить будем лучше. С уважением Катерина Гуцол».