У програмі «Тема дня» Андрій Немченко разом із ведучим обговорювали кілька гострих питань, зокрема забезпечення вчасного прибирання контейнерних сміттєвих майданчиків, нагальної необхідності побудови сміттєпереробного заводу, якість відремонтованих доріг, недолуге використання бюджетних коштів.

За словами депутата, ситуація з неприбраними сміттєвими майданчиками, що здебільшого стосується багатоповерхових будинків, є результатом відсутності волі міської влади поставити цьому край.

На думку Андрія, для утримання в чистоті території навколо сміттєвих контейнерів передусім слід чітко розподілити обов’язки між Екоспецтрансом та управляючими компаніями, визначити відповідальних.
Однією з умов вирішення проблеми також є формування свідомого ставлення мешканців до сортування сміття та його утилізації. За словами Андрія Немченка, займатись просвітницькою діяльністю в цьому напрямку мають не лише волонтери чи громадські організації, а й влада.

Питання якості ремонту доріг, зі слів партійця, прямо пов’язане з процедурами приймання виконаних робіт, що нині практично відсутні або ефемерні, для замилювання очей: «Ніхто не запрошується, не відбираються зразки, не проводиться аналіз».

Андрій звернув увагу громадськості на різницю між двома відрізками дороги вздовж вулиці Волгоградської. Частина дороги, зроблена дніпровцями з дотриманням новітніх технологій, має зливові решітки. «Вестшляхбуд», який займався рештою дороги, вирішив, що можна обійтися і без останніх. Унаслідок — і це наочно показав останній дощ — вода заливає близько півтора метра дороги від бордюрів, узимку весь цей «водогорай» замерзне, що спричинить швидке руйнування асфальту.

Депутат вважає даремною невиправданою витратою бюджетних коштів виділення 6 млн гривень на розробку особливого криворізького тролейбусу як способу оновлення тролейбусного парку: «Навіщо створювати велосипед, який давно вже створили».