Не вперше Андрій Немченко ходить «по інстанціях», щоб захистити права простих громадян, і ось одна справа – щодо встановлення індивідуальних лічильників, де він представляв інтереси співвласників багатоповерхівки – добігла переможного кінця. Відповідно до закону України суб’єкт господарювання, що здійснює розподіл природного газу, давно і, як то кажуть, «без суду та слідства» мав би забезпечити людей необхідними нехитрими приладами. Та щось, як завжди, завадило. Довелося громадянам усе вирішувати самостійно.

Завдяки спільним зусиллям громади та депутата Криворізької міської ради від «Сили Людей» справу «про лічильники» доведено до логічного завершення на користь мешканців будинку. Сьогодні Саксаганський суд під головуванням судді Прасолова виніс рішення, яким визнано право населення отримувати індивідуальні лічильники газу в багатоквартирних будинках і на ПАТ «Криворіжгаз» покладено ОБОВ’ЯЗОК УСТАНОВИТИ НАСЕЛЕННЮ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРИЛАДИ ОБЛІКУ ГАЗУ. Ця подія стала вагомим доказом того, що в нашому місті таки можливо законним шляхом відстоювати свої права і вигравати суди навіть у таких великих монополістів, як ПАТ «Криворіжгаз».

Не сумніваємося, що ця перемога надихне інших криворіжців більш активно та ефективно боротися за свої права, а «Сила Людей» готова підтримувати їх у цьому.