Медикам, які працювали з хворими на COVID-19, не виплатили обіцяні надбавки. На питання депутата Андрія Немченка, чому так сталося, головний лікар міста зіслався на зміну кабміном форми оплати за працю з хворими на COVID-19.

Після сесії депутат прокоментував таку відповідь чиновника: «Пан Вілкул і пан Мурашко добре знають, що закон зворотньої сили не має. Якщо затверджено наказ міністерством здоров’я про виплату відсотків, то вони зобов’язані в березні усе виплатити. Те, що потім наприймали, – це їх справа. Але за березень мають бути виплачені усі надбавки».

Нагадуємо, що нині завдяки зусиллям Андрія Немченка до криворізьких судів подані цивільні справи про визнання незаконною відмови у сплаті надбавки за участь у боротьбі з пандемією COVID-19 працівникам швидкої медичної допомоги. На сьогодні розглядаються чотири справи.

Якщо ви вважаєте, що ваші права з цього питання були також порушені, звертайтеся до Андрія Немченка за телефоном. Повідомити про порушення та отримати повну консультацію ви можете і під час особистого прийому в офісі «Сили Людей», завчасно домовившись про зустріч. Телефон: 096 586 99 50 (Андрій Немченко).

АНДРІЙ НЕМЧЕНКО ПОРУШИВ ПИТАННЯ НЕСПЛАТИ НАДБАВКИ МЕДИКАМ ЗА РОБОТУ З ХВОРИМИ НА COVID-19Медикам, які працювали з…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Freitag, 25. September 2020