Тарас Юрченко запропонував перенаправити кошти Державного фонду регіонального розвитку на закупку обладнання для медичних закладів Центрально-Міського району.

Мова йде про 4 588 000, які спочатку планувалося виділити на побудову дитячого та спортивного майданчиків. Освоїти гроші необхідно до 26.12.2019. В іншому разі кошти повернуться в державний бюджет. На думку Тарас Юрченко, з яким погодилася більшість депутатів, побудувати два якісних сучасних майданчика у такий короткий термін нереально. Проте є шанс закупити обладнання для медичних закладів Центрально-Міського району.

Депутат направив запит, який рада підтримала майже одноголосно, до виконкому Криворізької міськради з проханням перенаправити кошти на закупку обладнання для медичних закладів Центрально-Міського району: «Усі ми бачимо, у яких умовах наші лікарні зараз!!!»

Тарас  упевнений, якщо влада захоче і не буде зволікати, то можна вкластися в терміни. Міськрада, за словами депутата, може зробити один з трьох кроків:

«1) підтримати пропозицію та в найкоротший термін провести засідання виконкому й перенаправити кошти на лікарні;
2) написати, що в наших лікарнях усе добре, і перенаправити кошти на доцільніші речі, на їхню думку;
3) провести засідання виконкому та сказати, що тендери проводити запізно. Кошти спрямувати на інші речі, не менш важливі, на їхню думку».

Чекаємо на відповідь і сподіваємось, що влада врешті-решт зглянеться на лікарні та обере перший варіант.