У своїй передвиборчій програмі Костянтин Павлов пообіцяв роздати людям по 1 500 грн і безоплатний проїзд кожному. Звідки він візьме на це гроші — проаналізував депутат Тарас Юрченко.

Без сумнівів, з міського бюджету і точно не з власної кишені. Але якою саме статтею видатків пожертвує Павлов на виконання своєї обіцянки і звідки взяв гроші Вілкул на свою славнозвісну п’ятисотку?

У 2020 році з міського бюджету для допомоги в 500 грн виділили 76 млн грн. Якщо допомога збільшиться втричі, то знадобиться вже 228 млн грн на наступний рік. Щоб усім забезпечити безоплатний проїзд, знадобиться 35 млн грн, які отримує «Міський тролейбус» як дохід з продажу квитків. Усього кандидат у мери планує роздати 263 млн грн з нашого бюджету.

На думку Тараса Юрченка, це було б непогано, якби бюджет Кривого Рогу зростав, якби ми закривали всі свої проблеми, якби в нас були відремонтовані всі лікарні, спортивні майданчики, школи, дитячі садки.


Депутат продемонстрував таблицю (фото №1), з якої добре видно, що за майже 11 місяців 2020 року наш виконком зміг зібрати лише 63% від запланованих коштів. На будівництво освітніх, культурних закладів, медичних установ і закладів, закладів фізичної культури та спорту було витрачено лише 103 млн грн — у 2,5 рази менше, ніж обіцяно. Так ось звідки гроші на вілкулівську п’ятисотку!


«Дуже хочеться почути відповідь, звідки ж ми будемо забирати кошти в разі перемоги Павлова», — поцікавився Тарас Юрченко.