Під час подорожі до Брюсселя Світлана Сова разом з колегами мала кількагодинну зустріч із керівником Групи підтримки України в Європейській комісії та Генеральним директором з питань сусідства і розширення Європейської Комісії Пітером Вагнером.

«Він дуже переймається ситуацією в Україні. Такої пильної уваги до наших проблем я не побачила в жодного присутнього на конференції посла чи депутата. Подібні уважні очі під час дискусій я бачила тільки в Rebecca Harms».

Групу підтримки України, яку очолює Пітер, створено Європейською комісією 10 квітня 2014 року. Такі групи були тільки з підтримки Кіпру та Греції під час кризи в цих країнах.

Головна ідея керівника групи — запрошувати на конференції з підтримки України до Брюсселя незалежних представників із різних регіонів, які могли би показати реальну правдиву картинку того, що відбувається в наших містах. Саме таку роль виконали цього разу Світлана та її колеги.

«Ми незалежні, а тому відверто розповідали про все, що відбувається в містах, де ми працюємо. Як упроваджують (читати: не впроваджують) реформи; як такі “царьки”, як у Кривому Розі, мають сидіти у в’язниці вже багато років, але не сидять, бо відкупились у чинної влади країни. Впевнена, що для  України ця зустріч була потрібна. А мене вона дуже надихнула!»