Світлані Сові не вистачає голосів, щоб продовжити участь у нацпроекті «Нові лідери». Нещодавно їй у соцмережах запропонували нечесним шляхом вибороти перемогу. Звісно, Світлана відмовила. Але де гарантія того, що пропозицією не скористалася, приміром, провладна кандидатки з нашого міста, яка відучора різко почала вириватись уперед.

Боротися чесними методами завжди складніше. Допоможіть довести, що це можливо. Підтримайте чесну і принципову людину! Проголосуйте за неї за посиланням https://novilidery.com/lider/sova-svitlana

Завдяки цьому проекту Світлана сподівається вибороти для громади міста законне право безперешкодно заходити до сесійної зали міськради, бути присутніми під час прийняття важливих рішень, а не пробиватись крізь ряди муніципальної гвардії, щоб потрапити до приміщення, — нині святая святих Вілкула-авіатора, — яке належить громаді та вхід до якого вільний за Конституцією.

Коли матерів військовослужбовців цинічно не пропускали на сесію, Світлана Сова вимкнула власноруч мікрофон байдужого до людських проблем мера. Але, як зазначає сама Світлана, — це не вихід із ситуації в цілому. Нацпроект — шанс розповісти усій країні про існуючу проблему, привернути увагу національних ЗМІ!

Залишилось 11 годин до завершення голосування. Кожна хвилина на рахунку, кожен ваш голос зараз може бути вирішальним. Витратіть 10 хвилин свого часу за право бути господарями у своєму місті. На сторінці СЛ більше 4000 підписників, якщо кожен третій віддасть свій голос, у Світлани з’явиться реальний шанс увійти до сотні лідерів, які продовжать участь у проекті.