Фото Євгенії Черненко

16 травня Евгенія Черненко звернула увагу громадськості на те, що за адресою 5 Зарічний, 14 розпочали роботи зі встановлення МАФів, ймовірно, незаконних. Щоб перевірити інформацію, депутат Покровської райради Сергій Мариничев надіслав запит голові району Володимиру Коритніку.
Після обстеження вказаної земельної ділянки відділом житлово-комунального господарства було направлено листа до контролюючих і правоохоронних органів. На час перевірки власників двох тимчасових споруд не встановили, правоустановчі документи були відсутні.

5 листопада 2020 незаконно встановлені МАФи демонтували.

Намагаючись уникнути відповідальності, власник МАФів апелював до того, що має на руках договір з ЖБК, а споруди нібито були здані в оренду як господарські для збереження інвентаря.
«Ларьки були незаконні, ніяку землю здавати в аренду ЖБК не може (навіть якщо це дійсно територія ЖБК). Землю для МАФа має право надавати тільки міськрада», — прокоментував Сергій Мариничев.

 

Юлій Морозов: «Питання встановлення МАФів нерозривно пов’язане з питанням розвитку малого бізнесу, за який ратує наша партія. Проте бачимо підсилення фундаменту для укріплення позицій середнього та малого бізнесу лише виключно в правовому полі.

Ми завжди готові підтримати підприємців, які працюють чесно, надати їм юридичну, правову допомогу, захищати та відстоювати їхні інтереси, виносити на розгляд рад відповідні проєкти. Але коли підприємницька діяльність ведеться поза межами закону, ставимо за мету для наших депутатів створити такі умови, щоб всім, хто працює чесно було легко, а не чесно – просто неможливо».