На початку весни мешканці будинку 21 по вул. Павла Глазового забили на сполох через вишку мобільного зв’язку, установлену на даху будівлі теплоцентралі, прямо біля житлового будинку. І, як з’ясувалось, установлену з порушенням і норм СЕС, і законодавства.

За словами одного з ініціаторів виїзної наради, члена комісії із земельних питань міськради Сергія Поповича, люди проявили високу активність у боротьбі за власні права. Вони самостійно звернулись у всі можливі інстанції: СЕС, інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю, поліцію тощо.

Питання тричі розглядалось на комісії, проведено виїзну нараду зокрема за участі Сергія Поповича, який постійно підтримував мешканців. У результаті співпраці підприємству «Криворізька теплоцентраль» направлено звернення від 13.04.2018 з вимогою демонтувати вишку мобільного зв’язку через те, що ПрАТ «Київстар» не отримало дозвіл на розміщення та встановлення зазначеного обладнання від територіальної громади міста, яка є власником указаної будівлі.