Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Завдяки спільним зусиллям громади незаконно встановлену вишку мобільного зв’язку демонтують – Сергій Попович

На початку весни мешканці будинку 21 по вул. Павла Глазового забили на сполох через вишку мобільного зв’язку, установлену на даху будівлі теплоцентралі, прямо біля житлового будинку. І, як з’ясувалось, установлену з порушенням і норм СЕС, і законодавства.

За словами одного з ініціаторів виїзної наради, члена комісії із земельних питань міськради Сергія Поповича, люди проявили високу активність у боротьбі за власні права. Вони самостійно звернулись у всі можливі інстанції: СЕС, інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю, поліцію тощо.

Питання тричі розглядалось на комісії, проведено виїзну нараду зокрема за участі Сергія Поповича, який постійно підтримував мешканців. У результаті співпраці підприємству «Криворізька теплоцентраль» направлено звернення від 13.04.2018 з вимогою демонтувати вишку мобільного зв’язку через те, що ПрАТ «Київстар» не отримало дозвіл на розміщення та встановлення зазначеного обладнання від територіальної громади міста, яка є власником указаної будівлі.

 

2018-09-17T04:23:44+00:00 3 Травня 2018|